رفتن به محتوای اصلی

در پی پایان یافتن موفقیت آمیز همایش “مددکاری اجتماعی روانپزشکی” به عنوان بزرگترین رویداد غیر حضوری در حوزه مددکاری اجتماعی، پشتیبانی سایت همایش مددکاری اجتماعی روانپزشکی توضیحاتی در رابطه با موارد فنی مربوط به همایش ارائه داد.

به گفته ایشان پهنای باند مصرفی در ۳ روز همایش جمعا ۴۹۱ گیگا بایت بوده است و در مجموع فایلهای سخنرانی مربوط به همایش ۷۳۰ مرتبه دانلود شده اند، ۹۰ درصد شرکت کنندگان در نیمه روز دوم همایش، فایلها را دانلود کرده بودند و سایر افراد که به دلیل محدودیت در سرعت اینترنت با مشکل مواجه شده بودند در نیم روز پایانی این کار را انجام دادند.  لازم به ذکر است که در کنار وبسایت همایش، کانال تلگرامی خصوصی همایش نیز جهت دسترسی آسان به فایلها در دسترس شرکت کنندگان قرار گرفته بود.

مشکلاتی نظیر نصب نبودن برنامه Winrar که از نرم افزارهای متداول جهت فشرده سازی می باشد یکی از مشکلات شرکت کنندگان بود که با  حمایت کمیته اجرایی بررسی و رفع گردید.

مجموعا ۴۲۳ نفر در آزمون نهایی جهت دریافت گواهی شرکت در همایش شرکت کردند که از این تعداد مجموعا ۷۷ درصد نمره قبولی بالای ۱۰ از ۱۵ گرفتند.

اخبار مربوط به همایش نیز از سه طریق وبسایت ” همایش مددکاری اجتماعی روانپزشکی”، کانال تلگرامی همایش، صفحه رسمی اینستاگرامی انجمن علمی مددکاری اجتماعی ایران، صفحات رسانه تخصصی مددکاری اجتماعی و کانال تلگرامی انجمن علمی مددکاری اجتماعی ایران به صورت روزانه در اختیار شرکت کنندگان قرار گرفت.

برگشت به بالا